Hakkımızda

Türkiye turizm ve seyahat rehberine hoş geldiniz. Web sitesi ve vizyonumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Go Turkey Tourism

Go Turkey Tourism, Türkiye'yi dünyaya tanıtmayı amaçlayan bir dijital seyahat portalıdır. Yüksek kaliteli deneyimsel içerik (hikayeler, fotoğraflar, videolar vb.), kampanyalar yürüterek ve dört dilde sürekli büyüyen bir kitleyle etkileşim kurarak Türk turizmini tanıtıyor.

Türkiye'de tatil sevgisini paylaşan herkes için başvurulacak rehber ve destinasyon pazarlamasında en iyi uygulama olarak yerel pazar için bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Tanıtım

Go Turkey Tourism'in vizyonu, seyahat destinasyonu olarak Türkiye'yi seçmeyi kolaylaştırmak ve daha sürdürülebilir bir seyahat biçimini teşvik etmektir.

Go Turkey Tourism, sitedeki tüm bilgilerin doğru olmasını sağlamaya çalışmakla birlikte, bu web sitesinde verilen bilgilerden kaynaklanan herhangi bir iddiadan sorumlu veya yükümlü tutulamayız.

Go Turkey Tourism, web sitesine bağlantı veren harici web sayfalarının içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Reklam

goturkeytourism.com'da işletmenizin reklamını yapmak ve tanıtmak için bizimle iletişime geçin.

Copyright

goturkeytourism.com'daki tüm içerik Türk telif hakkı yasası ile korunmaktadır ve Go Turkey Tourism'in önceden yazılı izni olmaksızın çoğaltılamaz veya yeniden kullanılamaz.

İçeriği Kullanma İzni

goturkeytourism.com içeriğini kullanmak için izin almak için lütfen bizimle iletişime geçin ve kullanmak istediğiniz içeriği ve kullanım amacını açıklayın. Ayrıca ilgilendiğiniz materyalin web adresini de ekleyiniz. Posterler "Hayal Kurun" sayfasından indirilmelidir, bu konuda kesinlikle bizimle iletişime geçmenize gerek yoktur.

Sosyal Medya

Go Turkey Tourism'in herhangi bir sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Bunun yerine "Anlarınızı Paylaşın" ve "İşletmenizi Tanıtın" sayfalarını kullanırsanız çok daha memnun oluruz.